parmakta dolama bitkisel tedavisi

dolama

dolama

dolama bitkisel tedavi, parmakta dolama bitkisel tedavisi, dolama tedavisi soğan, dolama için şifalı bitkiler, dolama için bitkisel formüller ve çözümler üretebilirsiniz. Tırnak bölgemizdeki köklerin, parmak uçlarının ve parmak kemiklerinin mikrop kaparak iltihaplanması sonucunda dolama adı verilen bir hastalık meydana gelmektedir.

Yaygın olarak parmak uçlarında görülen bu hastalık iltihaplanan kısım ve yumuşak etli kısımdan ya da tırnak kökünden patlayarak zamanla açılır ve şiddetli ağrılara neden olur. Dolama için bazı bitkisel tedavi yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Osman Müftüoğlu gibi uzman doktorların hastalıklara karşı önerdikleri şifalı bitkiler ile bitkisel çözümlerin hepsini bulabilirsiniz.

Bir adet kuru soğanı küldwe veya fırında pişirdikten sonra zeytinyağı ile ezerek dolama olan bölgeye sarmanız, iltihaplanmaların önüne geçecek ve ağrılarınızı dindirecektir.

Keten tohumu dolamaya iyi geliyor. Keten tohumlarını güzelce dövdükten sonra sirke ile lapa haline getiriniz. Keten lapası, dolamalı parmak zeytinyağı ile silindikten sonra parmaya sarılır.

Kavak tomurcuğu kaynar suya sokulup çıkarılır ve daha sonra saf ve organik zeytinyağı ile ezilerek dolamalı olan parmağa sarılarak, bitkisel tedavisi gerçekleştirilir. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar