Koku alamama bitkisel tedavi

koku-alamama

koku-alamama

koku alamama tedavisi, koku alamama bitkisel tedavi, koku alamama hastalığı tedavisi, koku alamama hastalığı, koku alamama için şifalı bitkiler ve bitkisel formüller ile birlikte bu hastalığınızı tedavi edebilirsiniz. Doğal yöntemler ve doğanın bizlere sunduğu bitkilerden yararlanarak, önemli bilgiler elde edebiliriz.

Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu ve Osman Müftüoğlu gibi uzman doktorların şifalı bitkiler ile yaptıkları araştırmalar sonucunda, hastalıklara karşı önemli bitkileri paylaşması günümüzde, bir çok hastalığın tedavisine derman olmuştur. Bu makalemizde, koku alamama sorunu yaşayanlar için özel formüller paylaşacağız.

Koku alamama bitkisel çözüm: Yaklaşık olarak bir kaşık çörek otunu ezdikten sonra bir fincan sirke ile içinde bekletiniz. Bekleme süresi tahminen 45 dakika ile 1 saat arasında olması yeterlidir. Daha sonra tülbentten süzerek, üzerine karışımın yarısı kadar badem yağı koyarak burnunuzua hergün üç defa damlatınız. Bunu damlatıcı şişelere aktararak, kullanabilirsiniz.

Bir diğer yöntem ise günde 4-5 kez, iki damla olmak üzere çörek otu yağı damlatmanızdır. Burnunuza günde 2-3 defa acıbadem yağı damlatarakda koku problemlerinizin önüne geçebilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Konu ile İlgili Etiketler : ,
 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar