Koah hastalığı bitkisel tedavi

akciger

akciger

koah hastalığı bitkisel çözüm, koah hastalığı bitkisel tedavi, koah hastalığına bitkisel çözüm, koah hastalığı için şifalı bitkilerden faydalanabilirsiniz. Koah nedir ? Bu harfler kronik obstrüktif akciğer hastalığı anlamını taşıyor. Akciğer hastalıklarından koah’ın sebebi, nedenleri olarak en çok belirgin olan durum sigara bağımlılığıdır. Bu hastalığı taşıyanların geneli sigara kullanan kişilerden oluşmaktadır.

Koah hastalına bitkisel çözüm ve kür olarak kullanabileceğiniz, bazı formülleri paylaşıyoruz. Uzman doktorlardan, Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu, Osman Müftüoğlu gibi isimler bu hastalığın tedavisinde bazı bitkisel yolları öneriyorlar.

Koah hastalı için bitkisel çözümler ;

Siyah ve kırmızı turpları güzelce rendeledikten sonra üzerlerine bal dökerek örtünüz. Daha sonra bu karışımdan her gün 3 öğün yemeklerinizde önce birer yemek kaşığı yemenizi tavsiye ediyoruz.

40 gram sinirli yaprak otu ile 50 gram sinirli yaprak tohumunu toz haline getirdikten sonra organik ve hakiki bal ile karıştırarak günde bir iki yemek kaşığı yiyebilirsiniz.

100 gram nohut yarım kilo süt ile güzelce pişirildikten sonra her gün yenir. 25 gram çam fıstığı 25 gram antep fıstığını bal ile karıştırarak yemeniz de koah hastalığında çok etkili yöntemler arasında yer almaktadır. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Konu ile İlgili Etiketler : , ,
 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar