ibrahim saraçoğlu enginar kürü

-doktor-ibrahim-saracoglu

-doktor-ibrahim-saracoglu

ibrahim saraçoğlu enginar, ibrahim saraçoğlu enginar kürü, ibrahim saraçoğlu enginar yaprağı ile birlikte bitkisel formülleri evimizde kendimiz üreterek, doğal ve sağlıklı tedavi yöntemlerini tercih edebileceğimizi söylüyor.

Bir çok bitkinin faydalarından yararlanarak oluşturacağınız, formüller sayesinde hastalıklarınızı tedavi edebilirsiniz. Enginarın kürüne baktığımızda karaciğer problemli olan kişilerin kullanması gereken bir formül olarak gözüküyor.

Tüm karaciğer hastalıklarında kullamanızı tavsiye ederiz. Karaciğer yetmezliği, karaciğerde iltihaplanmalara iyi gelen “enginar kürü”nü tavsiye ediyoruz. Safra kesesi ve sindirim sistemi rahatsızlıkları, aynı zamanda bağırsak gazlarınında giderilmesinde etkin rol oynar.

Enginar kürünün hazırlanması; 1 litre klorsuz suyun içerisine 9-10 adet enginar yaprağını atarak kaynatınız, süzünüz ve ılık bir şekilde her gece yatmadan önce içiniz. Enginarı çiğ olarakta tüketerek bir kür deneyebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar