ibrahim saraçoğlu anne sütünü artıran incir kürü

-doktor-ibrahim-saracoglu

-doktor-ibrahim-saracoglu

Profesör Doktor İbrahim saraçoğlu anne sürünü arttıran incir ile birlikte bazı besinler ile bebeğinize daha iyi performans sağlayabileceğiniz, sağlıklı süt enzimlerinin nasıl olması gerektiğini açıklıyor. Bir çok Anne adayımızın sorunlarından bir tanesidir, aslında anne sütü bebeğin gelişimi için çok önemlidir. Büyüme ve gelişmede çok önemli olan anne sütünü arttıcı besinler ve Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlunun anne sütünü arttırıcı bitkisel yöntemlerini ve tavsiyelerini mutlaka deneyiniz.

Emziren annelerin beslenmelerine çok dikkat etmeleri gerektiğini söyleyen, Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu emziren annelerin mısır tüketmemeleri gerektiğini söylüyor. İncir ve havuç kürünü üstüne, basa basa tavsiye eden ünlü doktor, tüm annelerin bu kürleri denemelerini öneriyor.

Anne sütünü arttıcı besinler ; Taze üzüm, kuru üzüm, dere otu, incir, havuç suyu, havuç, dut, anason, kereviz, çilek, bal kabağı, balık gibi besinleri beslenme programınıza dahil etmenizi söylüyor.

Anne adayları yaklaşık olarak her gün iki kase beyaz üzüm tüketerek, anne sütünü arttırabilir. Bununla birlikte sabah ve akşamları öğün aralarından önce dere otunu yiyerek, sütünüzü daha verimli ve sağlıklı hale getirebilirler.

Anne sütünü arttırmak için haşlanmış olan kuru incirin suyunu içerek bir kür oluşturabilirsiniz. İncir kürü ile anne sütünü arttırınız. Yaklaık olarak 10 adet inciri, hazır suyun içerisine atınız. Tencerede kaynatmaya başlayınız. 10 dakika kaynadıktan sonra, bu suyu her gün sabah ve akşam olmak üzere bir su bardağı olarak içiniz.
Bu kürdeki incirlerin yerine, havuç koyarak, havuç suyu yapabilirsiniz. Aynı şekilde sütünüzü arttırmanıza yardımcı olacaktır. Kürün uygulamasında herhangi bir sakınca yoktur. Sağlıklı günler.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar