ibrahim saraçoğlu akciğer temizliği kürü

-doktor-ibrahim-saracoglu

-doktor-ibrahim-saracoglu

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu akciğer temizliği yapılmasının sağlık açısından çok faydalı olduğunu ve ileride karşılaşabileceğimiz, akciğer rahatsızlıkları için şimdiden önlem almamız gerektiğini, yılda 2-3 kez de olsa bu temizlik kürünün uygulanması gerektiğini söylüyor.

Profesör Doktor İbrahim Saraçoğlu, doğanın bize bağışladığı şifalı bitkilerden sadece iki tanesi ile yapacağınız bu bitkisel kürü, tüm kanser hastalıkları olanlara ve iltihap gibi durumlarla karşı karşıya olanlarada öneriyor.

Akciğer temizleme kürümüz için gerekli olan malzeme listemiz ; 1 litre su, 10 gram ebe gümeci, 7 gram ısırgan otu ile malzeme listemizi tamamlıyalım. Bitkileri aktarlardan temin edebilirsiniz.

Akciğer kürünü nasıl uygulamalıyım ?

Suyun içerisine ebe gümeci bitkimizi ve ısırgan otumuzu attıktan sonra ağzını kapatarak, kaynatmaya başlıyoruz. Kaynama işleminin ardından, çok fazla kaynatmadan ocağın altını söndürünüz. Bitkilerin özlerini kaybetmemesi açısından iyi bir yoldur. Her gün sabah kahvaltılarıdan ve akşam yemeklerinden önce yarım çay bardağı içmenizi öneriyoruz. Bitkisel formülü kaynatma aşamasından sonra süzgeçten geçirerek, süzünüz. Kalan bitkisel suyumuzu kavonozda saklayarak, bitinceye kadar kullanabilirsiniz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar