Hamilelikte sağlıklı cinsel ilişki pozisyonları

Hamilelikte ve gebelikte, bayanlarındikkat etmesi gereken konulardan bir tanesi de cinsel ilişkidir. Partnerinizede bu duyguyu bir şekilde ona hissettirerek, her zamankinden daha hashas ve özenli davranmanız gereken durumlar olmalıdır.

Hamilelikte cinsel ilişki genel olarak, ilk 4 aydan sonra sağlıklı olmadığı ve bebeğe zarar gelebileceği şeklinde bilimsel araştırmalar, sonucu kanıtlanmıştır. Gebelikte cinsel ilişki pozisyonlarına da çok dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu pozisyonlara örnek olarak bir kaç tane, hamilelikte cinsel ilişki pozisyonları galerimizden bakarak, bilgi edinebileceğinizi düşünüyoruz.

Kadın ve bebeğin sağlığının korunması için, erkeklerin uçkurunu biraz bağlaması gerekiyor. Hamilelik çok ciddi ve narin bir süreç olduğundan, bu durumda eşinizi sabırla bekleyebilirsiniz. Bu sağlık bilgisi, hamilelikte cinsel ilişki kaçıncı aya kadar, hamilelikte cinsel ilişki ne zamana kadar, gebelikte cinsel ilişki pozisyonları gibi sorularınıza cevap olabilecek, bir cinsel sağlık bilgisidir. Sağlıklı günler.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar