Göbek eritici bitkisel çay tarifi formülü

gobek-yag-zayiflama

gobek-yag-zayiflama

Göbeğinizdeki fazla yağların erimesine yardımcı olacak, bitkisel çayın formülünü saglikzayiflama.net olarak paylaşıyoruz. En çok kilolarımızın biriktiği bölgelerden birisi olan göbek bölgemizdeki, kilolardan kurtulmamız için, özel diyet ipuçlarına ihtiyacımız vardır.

Spor hareketleri ile destekleyeceğiniz bu bitkisel çay ile birlikte, 2 ayda tüm göbeğinizden kurtularak, forma girebilir, daha güzel ve çekici görünebilirsiniz. Göbek eritmek için, şınav ve mekik hareketlerini öneriyoruz. Ayrıca haftalık olarak düzenli bir şekilde koşu ve yürüyüş yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Gelelim, göbek eritici bitkisel çay tarifimize ; 2 adet avakado yaprağı, bir çay kaşığı yeşil çay, 4-5 adet kiraz sapı, 5 gram mısır püskülü, bir çay kaşığı rezene tohumu malzemelerimizi tamamladıktan sonra bir bardak klorsuz suyun içerisine koyarak, kaynatmaya başlayalım. Kaynama işlemi başladıktan sonra hemen ocağın altını kapatarak, demlenmesi için 10 dakika bekleyiniz.

Göbek eritici bitkisel çayımız hazır. Spor yapıyorsanız eğer, spora gitmeden 20 dakika önce bu bitkisel göbek eritici çayı içmenizi öneririz. Daha hızlı yağ yakımınızı sağlayacaktır. Spor yapmıyorsanız, etkisi az da olsa göbek bölgenizde zamanla eridiğini görebilirsiniz.

Metabolizmanızı hızlandırarak, sağlıklı zayıflamanın yollarının spor ile birlikte olduğunu aklınızdan çıkarmamalı ve çeşitli bitkisel çaylar ile birlikte, karın bölgesi hareketlerini yaparak, göbeğinizden kurtulabilirsiniz.

Bu zayıflama bilgisi, göbek eritici çay, göbek eritici çay tarifi, göbek eritmek için bitkisel çay, göbek eritmek için bitkisel formül gibi kelimelerde sizlere bilgi olabilecek, diyet programlarına rahatlıkla koyabileceğiniz bir zayıflatıcı çay tarifidir.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar

  1 Yorum Yapıldı
  • Selin diyor ki:

   Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmamız için önerdiğiniz, bitkisel formüller ve çözümler gerçekten harika. Yalnız bunları çeşitli karın eritme hareketleriyle desteklerseniz, göbek bölgesindeki yağlarınızdan daha çabuk kurtulabilirsiniz. Ben öyle yapıyorum ve gerçekten yağlarımın eridiğinin farkına varıyorum. Teşekkürler.