doğal bitkisel hepatit c tedavisi

hepatit

hepatit

hepatit c, doğal hepatit c tedavisi, hepatit c için şifalı bitkiler, hepatit c için bitkisel formüller, hepatit c için bitkisel çözümler ile birlikte bitkisel kürler bulabilirsiniz. Kan yolu ile bulaşmaktadır. Hepatit B’ye göre daha az görülür. Diyaliz hastalarında ve dövme yapanlarda daha sık rastlanır.

Kronikleşme ihtimali fazladır. Başlangıçta hastanın şikayeti olmaz, fakat zamanla karın ve eklem ağrıları görülür. Hastanın karaciğer enzimleri yükselerek siroz hastalığına kendini çevirme riski yüksektir.

Hepatit C için bitkisel çözümler: Bir miktar siyah ve beyaz turp, robotta suyu çıkarıldıktan sonra, balla tatlandırılır. Sabah ve akşam yarın fincan içilir.

Enginar yaprakları ve etli kısmını örten sert kabuk yaş olarak veya kurutularak, kaynakta olan bir bardak suya bir tutam olmak üzere konur. Beş dakika kısık ateşte demlendikten sonra balla tatlandırılıp günde 2-3 bardak içilir.

Toz haline getirilen 10 gram udu hindi, 100 gram balla karıştırıldıktan sonra sabah ve akşam birer yemek kaşığı yenir.

Yukarıdaki bitkisel formüller ve kürler sayesinde, uzman doktorların önerileri ve ilaçları doğrultusunda hepatit c hastalığının önüne geçerek, daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar