Ayça kaya zayıflama diyet önerileri

diyetisyen-ayca-kaya

diyetisyen-ayca-kaya

Diyetisyen, Ayça kaya sağlıklı zayıflamak isteyenler için 30 altın önemli kuralı açıklıyor. Diyet programlarında uygulamanız gereken, sırları, ipuçlarını anlatan, diyetisyen Ayça Kaya zayıflama programları sayesinde kilo verme sürecinizi nasıl hızlandırabileceğinizi açıklıyor.

Bir çok kişi kilo vermek için, çeşitli yöntemler deniyor. Bunlara bir kaç örnek verecek olursak, bilinç altınızı bombardıman eden zayıflama hapları, yağ yakıcı haplar gibi çeşitli sebepler ile zayıflama yolunu seçiyorsunuz.

Bunlar kalıcı kilo verme yöntemleri değildir. Hap almayı bıraktığınız andan itibaren, tekrar kilolarınız size fazlasıyla dönecektir. Hatta daha fazla kilo bile alabilirsiniz. Metabolizmanızın ayarıyla oynayan bu haplar yerine doğal tedavi yöntemleri ile zayıflama uygulamaları seçmeniz, daha doğru olacaktır.

Yağlı yiyeceklerden kaçınarak, bitkisel ve faydalı yağlar kullanın, zeytinyağı tereyağı gibi yağları tercih ediniz. Yemeklerinizi, diyet yemekleri ile uyumlu bir hale getiriniz.

Bol, miktarda sıvı tüketiniz. Günde 2-3 litre su içiniz, bu sizin hem tok kalmanızı sağlayacak, hem de metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır.

Düzenli olarak egzersizler ve sporlar yapınız. Daha hızlı kilo verdiğiniz gibi, yağlarınızı eritmenize yardımcı olursunuz.
Badem yiyerek, kilo verme sürecinizi hızlandırınız. Çiğ bademin kilo verici etkisi bilim adamları tarafından kanıtlanmıştır.

Her gün yemek saatlerinizi aksatmadan, öğünlerinize zamanında oturun, düzenli ve yeterli beslenin.

Bakliyat gibi besin maddelerini ihmal etmeyiniz. Soya fasülyesi, barbunya gibi çeşitli sebze yemekleri ile aranızı iyi tutunuz. Brokoli haşlaması gibi sebze yemeklerini tercih ediniz.

Tatlı türü besin maddelerinden uzak durunuz. Diyetisyen Ayça Kayanın diyet önerilerini sizlerle paylaştık, umarız bu diyet ipuçlarıyla birlikte, sağlıklı zayıflamanın yollarını bir an önce bularak istediğiniz forma kavuşabilirsiniz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar