Alt ıslatmaya bitkisel çözüm

altini-islatan-cocuk

altini-islatan-cocuk

alt ıslatmaya bitkisel çözüm, alt ıslatmaya çözüm, alt ıslatma, alt ıslatma bitkisel tedavi yöntemleriyle günümüzde, aşılabilecek sorunlar arasındadır. Altını ıslatan çocukların tedavisini bireyler olarak sizler yapabilirsiniz. Genel olarak bakıldığında alt ıslatma irsi olabilir. Kronik ve aileden gelen bir kalıtsal hastalık olabileceğini unutmamalısınız.

Şeker hastalığına bağlı nedenlerden dolayı da meydana gelebilir. Ağır kaldıran çocuklarda genel olarak alt ıslatma şikayetleri görülmetkedir. Alt ıslatma şikayetlerini en aza indirmek istiyorsanız, çocuklarınızı gece tuvalete kaldırarak buna önlem alabilirsiniz.

Profesör Doktor Ahmet Maranki, Osman Müftüoğlu, İbrahim Saraçoğlu altını ıslatan çocuklar için bitkisel çözümler ve formüller üretmeye devam ediyor. Saglikzayiflama.net olarak, alt ıslatma tedavisinde uygulayabileceğiniz, bitkisel kürleri açıklıyoruz.

Formül 1: Her akşam kesinlikle yatmadan önce çocuğun belini ve omurga kemiğine gelen kısmı iki parmağınızda güzelce ovunuz. Omurga üzerindeki deri, kuyruk sokumundan kürek kemikleri hizasına kadar parmakla hafifçe çekildikten sonra hastaya akşamdan sonra sulu gıdalar ve içecekler vermeyerek, önüne geçebilirsiniz. Bu tedavi yöntemi doğal olan bitkisiz yöntemdir.

Bitkisel alt ıslatmaya çözüm kürleri; 10 gram servi kozalığını 100 ml klorsuz suda kaynattıktan sonra soğutunuz. Sabah ve akşamları yatmadan önce altını ıslatan çocuklara bir fincan içiriniz.

Alt ıslatma bitkisel formülü; 50 gram kereviz tohumu, 50 gram lahana tohumu, 20 gram günlük bitkisini bir kilogram organik ve hakiki bal ile karıştırarak macun haline getiriniz. Daha sonra her gece bu karışımdan bir tatlı kaşığı çocuğunuza gece yatmadan önce içiriniz. Sağlıklı günler.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Konu ile İlgili Etiketler : , ,
 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar