ahmet maranki elma sirkesi zayıflama

ahmet-maranki

Prof. Dr. Ahmet MARANKİ

Profesör Doktor Ahmet Maranki elma sirkesi ile zayıflamak isteyen kişilerin, metabolizmalarını hızlandırıcı bir, bitkisel formüle daha imza atıyor. Elma sirkesi zayıflamada bugüne kadar bir çok diyet, taktiklerinin arasında yer alan en önemli besin kaynaklarından bir tanesidir.

Elma sirkesi bir çok zayıflama programında kullanıldığı gibi, cilt bakımın da ve günümüzde bir çok sağlık sorunlarımızda kullandığımız en yararlı besin kaynaklarından bir tanesidir. Artık, elma sirkesi ile hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz. Zayıflamak isteyen kişilerin elma sirkelerini tercih etmeleri ve bununla birlikte kilo verme süreçlerinin hızlandığını söylemekteler.

Elma sirkesi ile zayıflama formülü ; Yaklaşık olarak bir bardak klorsuz suyumuzun içerisine, 3 yemek kaşığı elma sirkesi ilave ederek, içerisine biraz bal katabilirsiniz, damak zevkinize göre, ama şeker asla katılmamalıdır. Daha sonra bütün malzemelerimizi birbirine karıştırarak, ılık bir seviyede sabahları ve akşamları yatmadan önce tüketeceğimiz, zayıflatıcı elma sirkesi formülümüzü yapmış oluyoruz.

Elma sirkesini akşamları yatmadan önce, ve sabahları kahvaltıya oturmadan yaklaşık olarak 30 dakika önce içmenizi öneriyoruz. Elma sirkesi ile zayıflama uygulamasını yaparken, yapacağınız çeşitli spor aktiviteleri ile daha sağlıklı ve hızlı zayıflayabilirsiniz.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Konu ile İlgili Etiketler : ,
 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar