Adet gecikmesi için bitkisel çözüm

adet düzensizliği

adet düzensizliği

adet gecikmesi, adet gecikmesi nedenleri, sebepleri, belirtileri mutlaka vardır. Adet gecikmesinin tedavisini şifalı bitkiler ile birlikte yapabilirsiniz. Günümüzde, doğal tedavi yöntemlerinin revaçta olması ve bir çok uzman doktorun bu yöntemi işaret etmesi, gerçekten insanlık adına çok güzel adımlardır. Profesör Doktor Ahmet Maranki, İbrahim Saraçoğlu ve Osman Müftüoğlu gibi uzman doktorların adet gecikmesi için önerdiği şifalı bitkiler, bitkisel öneriler ile birlikte bu tür problemlerinizi ortadan tamamen kaldırabilirsiniz.

Adet gecikmesi için bitkisel öneriler, çözümler ;

Maydanoz adet gecikmesine iyi geliyor. Yaklaşık olarak 20 gram maydanozu kök veya tohumunu yarım litre klorsuz suda kaynattıktan sonra günde üç tede birer bardak yemeklerden önce içmenizde, fayda vardır. Adet gecikmesi kaç gün olur ? 1-2 gün oynaması normaldir, ancak 4 ve daha fazlası günler söz konusu ise bir sorun var demektir.

Soğan ile de adet gecikmesini tedavi edebilirsiniz. Nasıl mı ? Kuru soğanımızın kabuklarından 25 gram aldıktan sonra 200 ml klorsuz suda kaynatarak, günde birer bardak sabah ve akşam olmak üzere içerek, adet gecikmesinin önüne geçebilirsiniz. Sağlıklı günler.

Yazar: Diyet

Sağlık zayıflama sitemizin bünyesinde, şifalı bitkiler, bitkisel formüller, çözümler ve daha çok bir çok diyet ipuçlarını bulabilirsiniz. Google

 • Konu ile İlgili Etiketler : , ,
 • Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

  yorumlar